23 دی 1396

آموزش شینیون آموزش گام به گام مدل های مختلف آموزش شینیون            

23 دی 1396

    << انواع مدل طراحی و دیزاین وآرایش ناخن مخصوص شب یلدا تقدیم شما عزیزان میگردد >>                                           ...

30 -3443

مدل موی شلوغ می‌تواند به سادگی بدحالتی موها را بپوشاند. این مدل موها یکی از بهترین انتخاب‌ها برای زمان‌هایی است که موها حالت خوبی ندارند و زمان کافی برای مرتب کردن موها وجود ندارد.

26 دی 1396

یخ به جای لوسیون های صنعتی قبل از آرایش می توانید از یخ استفاده کنید. یخ را روی پوست صورت بمالید و سپس بعد از خشک شدن صورت آرایش کنید. اینکار باعث می شود منافذ پوست بسته شود.  

23 دی 1396

  حتما شما نیز رنگ کردن موهای خود را دوست دارید اما از ریختن رنگ مو بر روی پوست و باقی ماندن اثر آن می‌ترسید. رنگ کردن مو یکی از مواردی است که می‌تواند تاثیر بسیار خوبی بر استایل فرد داشته باشد اما ...

23 دی 1396

عطر کول واتر دیویدف با رایحه ای آرام بخش که یاد آور نسیمی ملایم و برخواسته از اقیانوس ، آب خنک ، میوه ها و چوب ها می باشد ، طراحی گردید . 

23 دی 1396

نمونه هایی از مدل کت و شلوارهای زنانه مخصوص خانم های کوتاه قد را مشاهده کنید و ایده بگیرید, این کت شلوارها قد شما را بلند تر نشان میدهند.

23 دی 1396

خرید مبل استاندارد , قبل از اینکه خودمان بفهمیم یک دهه یا حتی بیشتر از خرید آن گذر کرده ایم، حتی اگر خرید آن به اسم خریدی موقت صورت گرقته باشد در نهایت از اتاق نشیمن راهی اتاق خواب و زیرزمین می شود.

23 دی 1396

گل آرایی مراسم عروسی زینت بخش مجلس و جشن عروسی است. معمولا افراد به دنبال بهترین گل آرایی برای جشن خود می‌باشند.

23 دی 1396

ماسک عسل از انواع ماسک ها با خواص بی نظیر برای پوست است و شما می توانید با کمک ماسک عسل جوش های صورتتان را به راحتی از بین ببرید.  ماسک عسل به دلیل خاصیت آنتی باکتریایی که دارد برای درمان جوش صورت ...

23 دی 1396

  رژیمی ویژه برای کاهش کلسترول در وعده ناهار خود از سالاد لوبیا استفاده کنید: لوبیا‌‌ها، مواد غذایی بسیار مغذی هستند که می‌‌توانند جایگزین گوشت قرمز و ماهی شوند.   ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺩﺍﻧﻪ ﮐﺪﻭﺗﻨﺒﻞ ﯾﮏ ﺭﻭﺵ ...

خط چشم مناسب هر چشم

انواع آرایش مدل خط چشم

 

خط چشم تنها یک قسمت از میکاپ نیست، زیرا در صورتی که خط چشم درست کشیده شود، کل آرایش زیبا دیده شده و در صورتی که خط چشم به درستی کشیده نشود، کل آرایش جلوه زیبای خود را از دست می دهد. به همین دلیل نیز کشیدن خط چشم و نوع آن روی هر چشم اهمیت زیادی دارد. با کمک خط چشم می توان چشم ها را درشت تر، کشیده تر گردتر و یا کوچک تر نشان داده و تغیییرات محسوسی در صورت به وجود آورد. روی هر چشمی باید خط چشم مناسب آن کشیده شود.

 

خط چشم کشیدن

 

خط چشم مناسب چشم های بادامی

ممکن است چشم های بادامی با چشم های گرد اشتباه گرفته شوند. زیرا در چشم های بادامی نیز مانند چشم های گرد مردمک چشم ها از بالا تا پایین کاملا دیده می شود. اما تفاوت آن ها در این است که در چشم های بادامی، گوشه چشم ها کمی کشیده تر است.
روی این نوع چشم ها هر نوع خط چشمی زیبا دیده می شود  ولی با کشیدن یک خط باریک در قسمت داخلی چشم و ادامه آن تا قسمت خارجی شان، زیبایی چشم ها را دو چندان می کند. انتهای چشم های بادامی معمولا به سمت بالاست و به همین دلیل نیز بهتر است انتهای خط چشم به سمت بالا بوده و قسمت خارجی پلک پایینی نیز خط چشم کشیده شود.
نکته مهم در آرایش چشم های بادامی در این است که این چشم ها را باید بهتر نشان داد و نباید آن ها را کوچک تر و یا گرد تر کرد. البته آرایش قسمت خارجی این چشم ها باعث می شود حالت بادامی چشم ها بهتر نمود پیدا  کند.

 

خط چشم مناسب پلک های افتاده

پلک های افتاده از نام خود حالتشان را نشان می دهد و به چشم هایی گفته می شود که در آن ها پوست پلک بالایی شُل است و به پلک پایین تر از آن چه باید قرار دارد. این نوع چشم ها را باید با یک خط چشم دنباله دار ضخیم آرایش کرد تا به جای پلک، خط چشم دیده شود. همچنین داخل چشم نیز باید تیره شود تا تمرکز به جای پلک ها بر روی چشم ها باشد. همچنین می توان با استفاده از ریمل و یا مژه مصنوعی تمرکز چشم ها را به مژه ها برد.
برای آرایش این چشم ها می توان از هایلایتر و سایه شامپاینی یا بژ نقره ای رنگی استفاده کرده و آن را داخل چشم ها زد تا داخل چشم ها بیشتر از خارج آن ها و پلک بالای آن دیده شود.

 

خط چشم مناسب چشم های رو به پایین

این چشم ها نیز بادامی شکل هستند، با این تفاوت که قسمت خارجی چشم ها به سمت پایین است. برای حالت دادن به این چشم ها باید آن ها را بالا برد. برای این کار نیز کافیست قسمت خارجی خط چشم با زاویه 45 درجه به سمت بالا برود. این کار چشم ها را بازتر نشان داده و ظاهر آن ها را زیباتر می کند. به علاوه برای ماندگاری بیشتر آرایش بهتر است از خط چشم مایع روی این چشم ها استفاده شود.
همچنین رنگ های روشن و ترکیب آن ها با رنگ صورتی کمرنگ در انتهای چشم می تواند آن ها را بالاتر نشان دهد.

 

مدل خط چشم

آموزش خط چشم

 

خط چشم مناسب چشم های به سمت بالا

اسم این نوع چشم نشان دهنده حالت آن است. چشم های به سمت بالا، شبیه چشم های بادامی هستند ولی در آن ها پلک بالایی کاملا بالا قرار داشته و گویی انتهای چشم ها بالاتر از خود چشم هاست. روی این چشم ها بهتر است حالت چشم دست نخورده دیده شود. برای کشیدن خط چشم روی این چشم ها نیز باید روی پلک بالایی خط چشم کشیده شده و کمی پخش شود. فراموش نشود که نباید انتهای این چشم ها به گونه ای آرایش شود که گویی انتهای آن ها به سمت پایین است زیرا این کار زیبایی طبیعی چشم ها را از بین می برد. به علاوه برای آرایش این چشم ها می توان روی پلک پایینی از رنگ های روشن استفاده کرده و سایه های متنوعی را امتحان کرد.

 

 خط چشم مناسب چشم های گرد

داشتن چشم های گرد به این معنی است که فرد در طول و عرض چشم ها، انحنای نسبتا برابری داشته پلک های بالا و پایین به یک میزان انحنا دارند. این چشم ها کاملا باز دیده شده و علاوه بر سفیدی داخل آن ها، مردمک چشم ها نیز به سادگی دیده می شود.
برای آرایش این نوع چشم ها باید کمی آن ها را کشیده تر کرد تا بادامی شکل تر شوند. به همین دلیل ترجیحا روی این چشم ها باید از مداد چشم به جای خط چشم استفاده شود تا امکان پخش کردن آن وجود داشته باشد. به علاوه داخل این چشم ها و در قسمت خارجی شان نیز باید با مداد تیره شود تا این تصور به وجود آید که چشم ها کشیده تر هستند.علاوه بر مورد بالا، می توان از سایه های رنگ روشن در بالای مژه ها و یا قسمت خارجی چشم استفاده کرد. البته این کار می تواند باعث گردتر نشان دادن چشم ها نیز شود.
 

 

خط چشم مناسب چشم های کوچک

بی شک هدف از آرایش چشم های کوچک، بزرگ کردن آن هاست. اما معمولا خانم ها برای این کار از آرایش های غلیظی استفاده می کنند که نه تنها چشم ها را بزرگ تر نمی کند، بلکه کوچکی آن ها را نیز بیشتر نشان می دهد.
برای حل این مشکل و بزرگ نشان دادن چشم های ریز، باید داخل چشم ها را با مداد سفید خط کشیده و سفیدی چشم ها را بیشتر کرد. کسانی که چشم های ریزی دارند، به هیچ وجه نباید داخل چشم های خود از مداد مشکی استفاده کنند. سپس باید کمی انتهای چشم را تاب داده و در این قسمت دنباله ای کشید که به بزرگ تر نشان دادن چشم ها کمک کند.برای بزرگ تر نشان دادن این چشم ها، می توان از انواع سایه دودی متالیک ولی ساده تر نیز استفاده کرد تا چشم ها حالت بهتری پیدا کنند.
 

آخرین ویرایش در شنبه, 23 دی 1396
  • 0 نظر
  • بازدید 519 بار

نظر دادن

شبکه های اجتماعی ما

               instagram   telegram

 

تبلیغات در سایت

گروه تبلیغاتی بانیکس مجری تبلیغات شما در فضای مجازی

ایمیل : info[at]banix.ir

تلفن دفتر مرکزی : 77485635-9821+